מסוקרנים להכיר את האתגרים שלנו מקרוב? השאירו פרטים ונפגשים בחדרים

אסקייפ רום בתל אביב

אחת הבעיות הגדולות ביותר של חדרי הבריחה היא שהם ממכרים! אמנם מדובר על חוויה התחומה בכ-60 דקות בלבד, אך אותה חוויה גורמת לרבים לרצות ולהתנסות בעוד חדרים, לחוות עוד עלילות ולפתור עוד חידות. אסקייפ רום בתל אביב כמו "פיראט אסקייפ" הוא כל מה שאתם צריכים בכדי ליהנות מהחוויה הייחודית של חדרי הבריחה!

אם טרם התנסיתם בחדר בריחה, הגיע הזמן! מה מצפה לכם? שעה שלמה (ואולי פחות) של רמזים, חידות, עיצוב מטורף, כייף, עבודה משותפת בצוות וגם תמונה בלתי נשכחת שתתעד אתכם רגע אחרי היציאה מהחדר. מחפשים סיבה טובה מדוע לעשות אסקייפ רום בתל אביב?

10 סיבות טובות שישקפו בפניכם מדוע חדרי הבריחה הם ה-דבר:

1.פעילות מיוחדת שאין דומה לה

הסיבה הראשונה שמצדיקה את הגעתכם אל חדר בריחה בתל אביב אצלנו, היא פשוט מאחר ואין עוד משהו שדומה לאטרקציה שכזו. עד שלא תחוו בעצמכם את חדר הבריחה, לא תדעו על מה מדובר. אם יש משהו שלא ניתן לתאר אותו אלא צריך לחוות אותו הרי שזהו חדר הבריחה. אטרקציה שכזו לוקחת אתכם ואת השותפים שלכם למסע מרתק, מאתגר ומהנה. הפעילות מתאימה לכל סוגי ההרכבים, וגם ישנם חדר בריחה לילדים בתל אביב. מוכנים לצאת לדרך?

לקבלת מידע נוסף אודות חדר בריחה צופן הפיראטים, השאר פרטייך:

2.שעה של אתגר מנטלי

חדרי בריחה בתל אביב לא נותנים לכם רק טעם של הנאה ושל כייף, אלא גם של אתגר מנטלי. בשגרת היום שלכם אתם עסוקים במטלות, טיפוח קריירה וגידול הילדים, אך לא תמיד מוצאים את הזמן לאתגר את עצמכם במסגרת חוויה מהנה. האתגר המנטלי בא לידי ביטוי ביכולת שלכם לזהות חידות, להיות קשובים לרמזים ולפענח נוסחאות, סיסמאות ועלילה מורכבת.

3.פעילות מגבשת ומלכדת

ישנן אטרקציות מהנות שהבעיה העיקרית שלהם היא העובדה כי עוברים אותן לבד. עם זאת, אסקייפ רום בתל אביב מציע לכם חוויה מעט שונה: חוויה אדירה שאתם עוברים יחד עם האנשים שאתם הכי אוהבים: בן או בת הזוג, בני המשפחה, החברים הכי טובים ואפילו הקולגות מהעבודה. בעת שאתם יוצאים לחוויה משותפת עם אנשים נוספים, אתם אוטומטית מעצימים את החוויה שלכם וזוכים לפעילות מגבשת ומלכדת. זו אגב, אחת הסיבות שהמון עסקים בוחרים להגיע אל אסקייפ רום בתל אביב בימי הגיבוש השנתיים. מדובר על פעילות שמאחדת ומחזקת צוותים, כך שמעבר לכייף הגדול היא מגלמת בתוכה יתרון בולט נוסף.

4.כל חוויה לא דומה לקודמת

דבר נוסף שכדאי לדעת הוא שכל חוויה חדשה שתעברו, לא תהיה דומה לקודמת. זו אחת הסיבות שבגללה שחקנים רוצים להגיע אל אסקייפ רום בתל אביב פעם אחר פעם, שוב ושוב. כל חדר בריחה מבוסס על עלילה אחרת, על דמויות אחרות ועל משימה אחרת. בהתאם, גם הרמזים שונים והחידות שונות – מה שמייצר בעבורכם בכל פעם מחדש מסגרת שונה לחוויה שלכם.

5.עבודה תחת לחץ

אתם מגדירים את עצמכם כאנשים שיודעים לעבוד תחת לחץ? בואו והוכיחו זאת! הסיבה שהשחקנים בחדרי הבריחה מאד מתרגשים היא בגלל שיש להם זמן קצוב לפצח את החדר. כל עוד לא הייתם לכם מגבלה של זמן, סביר כי הייתם מצליחים לצאת מכל חדר (גם אם זה אומר שהייתם צריכים שלוש שעות). עם אסקייפ רום בתל אביב יש לכם שעה אחת בלבד לפתור את כל החידות ולצאת לפני שדלתות החדר ינעלו.

6.חוויה המפתחת הקשבה

יתרון נוסף שיש לחדרי הבריחה? פיתוח הקשבה! אסקייפ רום בתל אביב מתאים לקבוצות של עד 7 משתתפים. אמנם אין מתכון בטוח להצלחה בחדר הבריחה, אך אם ישנו משהו שבהחלט יכול לקדם אתכם בחדר הוא שיתוף פעולה והקשבה. אם לוקחים לדוגמא צוות ממקום העבודה המגיע אל אסקייפ רום בתל אביב, הרי שהעובדים לומדים להקשיב זה לזה, להכיל את דעותיו של האחר, ללכת בלב שלם אחר מהלך שקולגה עושה ולעבוד יחד כצוות מגובש.

7.פעילות המעודדת לקיחת אחריות והובלה

לא כולם זוכים להוביל ולסחוף אחריהם בשגרת היום שלהם. בחדר הבריחה? דווקא כן! מי שמוביל ומנהל את החדר הוא זה שבעצם מצליח לחבר את השברים לכדי שלם, לזהות את אותם רמזים החבויים בחלקים שונים בחדר ולפענח את החידות בצורה מדויקת. כך, חדר הבריחה מבסס תנאי פתיחה הוגנים ושווים פשוט לכולם – כל הדרך אל היציאה מתוך אסקייפ רום בתל אביב!

8.תפאורה מרהיבה!

גם אתם רציתם תמיד להיות שחקנים על במה עם תפאורה מרהיבה בתיאטרון, או להיות חלק מסט בסרט קולנועי מותח? חדרי הבריחה לוקחים אתכם הכי קרוב לחלום שלכם! אחד מהדברים שעושים חדרי בריחה מומלצים בתל אביב למה שהם הוא העיצוב. מדובר על חדרים משוקעים שניכרת בהם מחשבה רבה ויצירתיות מעוררת השראה. אסקייפ רום בתל אביב שואף להכניס אתכם אל תוך חוויה שטרם חוויתם, והעיצוב המרהיב של החדר הוא זה המשפיע עליה.

9.גם בתוך המסתורין, יש המון צחוק

חדר בריחה פיראטים בתל אביב אולי נשמע לכם רציני מאד, אך מדובר על חוויה שאתם עתידים לצחוק בה לא מעט. כל טעות הכי קטנה שתעשו תגרום לכולם לצחוק, רמזים מגוחכים שלא האמנתם שהם אכן רמזים יעלו לכם חיוך על הפנים והאלמנטים המפחידים והמסתוריים יאחדו אתכם. ההמלצה אליכם? הגיעו אל אסקייפ רום בתל אביב עם הרכב משתתפים שאתם אוהבים במיוחד – זה משדרג את החוויה פלאים!

10.כי אם כולם עשו, כנראה שישנה סיבה

אתם עדיין מתבלטים אם לעשות חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב? צאו מנקודת הנחה כי אם כולם עושים את זה, ואם האטרקציה של חדרי הבריחה הפכה לאטרקציה עולמית וסוחפת, כנראה שישנה סיבה מספיק טובה. "פיראט אסקייפ" – אסקייפ רום בתל אביב, מחכה גם לכם! השעון מתחיל לתקתק, מוכנים?

מספר טיפים מעולים להצלחה בחדר הבריחה!

אז מה צריך באמת בכדי להצליח לצאת מחדר הבריחה בתוך 60 דקות? כמה טיפים מעולים אליכם:

  • רגע לפני שאתם מתאמים אסקייפ רום בתל אביב, הבטיחו כי החדר מתאים לכם מבחינת מידת הניסיון שלכם. אתם עתידים להגיע אל המשחק הראשון שלכם? התעניינו אודות חדר המתאים לשחקנים מתחילים.
  • היו קשובים להוראות המפעיל בתדרוך המקדים. הוא יתן לכם רמזים ויכוון אתכם באופן כללי באשר למשחק. לדוגמא: אין לחפש רמזים בתקרה.
  • ככל שתשתפו יותר פעולה ותהיו קשובים יותר לשותפים שלכם לחדר, כך הסיכוי שלכם להצליח גבוה יותר. זיכרו כי אתם עובדים בצוות ויש לכם אינטרס משותף – לצאת מהחדר כמה שיותר מהר!
  • אל תתביישו לבקש עזרה: המפעיל שומע ורואה אתכם לאורך כל הפעילות. לכן, במידה ואתם זקוקים לרמז או הכוונה ספציפית, אל תחששו לבקש. כך, תוכלו להתקדם בחדר וליהנות מטעם ההצלחה עם יציאה מהחדר.
  • מגיעים אל חדר הבריחה עם ילדים? התעניינו אודות אסקייפ רום בתל אביב המתאים למשפחות. חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב מותאם גם ברמת קושי החידות וגם מבחינת העלילה.
  • ולא, אתם לא צריכים לבצע כל הכנות או היערכות מיוחדת לקראת חדר הבריחה. תנו לחושים שלכם להוביל אתכם…
  • לפרטים נוספים על האתגרים המקוריים של אסקייפ מישן – ספקו מידע ונתקשר בחזרה

    התקשרו עכשיו