מסוקרנים להכיר את האתגרים שלנו מקרוב? השאירו פרטים ונפגשים בחדרים

חדרי בריחה בתל אביב

חכו רגע! אתם לא באמת צריכים לברוח! חדרי בריחה בתל אביב הפכו בשנים האחרונות לאטרקציה מבוקשת על ידי משפחות, קבוצות חברים ומנהלות רווחה של ארגונים עסקיים. האטרקציה שהחלה כפעילות המתאימה לחובבי החידות, הפכה בהדרגה ללהיט עולמי שהצליח ליצור באז ענק גם כאן בישראל. אחנו ב"פיראט אסקייפ" מזמיניכם אתכם אלינו לחוויה בת 60 דקות – חוויה שאין לכם כל מושג איך מתחילה, מה היא כוללת ומתי ואיך היא תיגמר…

כשאתם בוחנים אפשרויות של חדרי בריחה בתל אביב, מה באמת חשוב לבדוק רגע לפני הזמנת החדר?

 • ההמלצות על החדר – עד כמה השחקנים המושבעים ממליצים על החדר
 • המיקום הגיאוגרפי של החדר – עד כמה קל להגיע אליו ברכב פרטי ובתחבורה ציבורית
 • האם דרגת הקושי של חדרי בריחה בתל אביב מתאימה למידת הניסיון שלכם
 • האם החדרים מעוצבים ומבססים תפאורה מרגשת ומושקעת
 • איכות הצוות: תנו דגש לצוות המפעילים, אדיבותו וטיב השירות
 • אנחנו ב"פיראט אסקייפ" נצמדים לסטנדרט הגבוה ביותר, ומחכים גם לכם לשחק אצלנו בחדר הבריחה. מוכנים לצאת למסע מרתק, מסתורי ומרגש?

  60 דקות של אדרנלין, מתח והתרגשות גדולה!

  שעה עוברת די מהר, אך היא עוברת אפילו מהר יותר בעת שאתם חשים את האדרנלין זורם בגופכם ואת פעימות לבכם שלא נחות. בשונה מפעילויות אחרות שאינן מוגבלות בזמן, חדרי בריחה בתל אביב תוחמים אתכם במסגרת זמן קבועה של כ-60 דקות בלבד. כל עוד תצליחו לצאת מהחדר בתוך שעה – הרי שתצאו כמנצחים! קרה ולא הצלחתם לסיים את החדר? הרי שמשימתכם לא הושלמה, אך תמיד יש את הפעם הבאה.

  חדרי בריחה בתל אביב מבוססים על עיקרון די פשוט: כנסו אל חדר מעוצב ומסתורי, הסתגלו במהירות לעלילה, ונסו לאתר כמה שיותר רמזים ולפענח כמה שיותר חידות. לכאורה, מדובר על משימה פשוטה. בפועל, לא כל הרמזים נגלים לעין ולא כל החידות פשוטות כל כך לפתרון. לכן, המפתח להצלחה הוא עבודת צוות: כל אחד מהמשתתפים מקבל על עצמו תפקיד, ועל מנת לקדם את הקבוצה עליו למלא אותו על הצד הטוב ביותר.

  אסקייפ רום בתל אביב מתאים לאירועים פרטיים בתל אביב כמו ימי הולדת, מסיבות גיוס או אירועי משפחה, אך גם לאירועים עסקיים: ימי חברה, ימי גיבוש וימי הפתעה לעובדים. אז מתי אנחנו פוגשים אתכם ב"פיראט אסקייפ" – חדר בריחה בתל אביב?

  לקבלת מידע נוסף אודות חדר בריחה צופן הפיראטים, השאר פרטייך:

  כמה משתתפים יכולים לקחת חלק בחדר בריחה ?

  חלק בלתי נפרד מהחוויה הגדולה בחדרי הבריחה, הוא האפשרות שלכם לעבור את החוויה הגדולה יחד עם החברים שלכם, בני המשפחה או הקולגות. חדרי בריחה בתל אביב מותאמים ל-2 ועד 7 משתתפים. המון פעמים אנו נשאלים האם ניתן להגדיל את מספר חברי הקבוצה, והתשובה שלילית. מדוע? משום שבעת שישנם יותר משתתפים, הרי שהחוויה נפגעת ומטרתנו היא לבסס בעבורכם את החוויה האידיאלית ביותר.

  בעת שישנם בחדר יותר מ-7 משתתפים, הרי שכמות החידות "לא מספיקה" לכל המשתתפים, וכך ישנם אלו שממלאים תפקיד חלקי בחדר, וחבל. חדרי בריחה בתל אביב אמורים לספק לכם אתגר מנטלי, עידוד לעבודה בשיתוף פעולה, פיתוח יכולת ההקשבה ולקיחת אחריות והובלה.

  המפעיל בחדר הבריחה – מה התפקיד שלו ואיך הוא יכול לסייע לכם?

  המשותף לכל חדרי בריחה מומלצים בתל אביב הוא המפעיל. בכל חדר בריחה ישנו מפעיל (ולפעמים יותר ממפעיל אחד), שתפקידו לסייע לכם בכל הנדרש. תחילה, תעברו תדרוך של כ-15 דקות, שלאורכו תקבלו הוראות מלאות מה מותר לעשות בחדר ומה אסור, מהם כללי ההתנהגות הנדרשים, מה עושים במידה ורוצים לצאת וכן הלאה. במהלך התדרוך כמובן שתוכלו לשאול שאלות – והכל ברוח טובה, צחוק וברוח עלילת החדר.

  כמו כן, תפקידו של המפעיל בא לידי ביטוי בעת שאתם רוצים להתקדם בחדר, אך לא ממש מצליחים. חדרי בריחה בתל אביב מדורגים בדרגות קושי שונות, כאשר לכל קבוצת משתתפים מתאים חדר אחר בהתאם לניסיון שלה. קרה והגעתם לחדר שקצת יותר קשה לכם לפתור בו את החידות? לא קרה דבר! מפעיל של חדרי בריחה בתל אביב יוכל לשלוח לכם רמז, לכוון אתכם בתוך החדר ולעתים גם לפתור בעבורכם את החידה.

  ההמלצה שלנו? תחילה, בקשו רק רמז ונסו לאתגר את עצמכם עוד קצת רגע לפני שאתם מקבלים פתרון מלא של החידה. עם זאת, במידה ואתם מגיעים אל חדרי בריחה בתל אביב לחוויה משפחתית, הרי שהמון פעמים יהיה כדאי לקבל את הרמזים של המפעיל – הכל בכדי לאפשר לילדים ליהנות מטעם ההצלחה ולגלות עוד אזורים בחדר.

  שוברים את המיתוס: חדרי בריחה אינם מפחידים

  אתם רוצים לפנק את המשפחה עם אטרקציה של חדרי בריחה בתל אביב? אין לכם אפילו מושג עד כמה הבחירה שלכם טובה! הניסיון שלנו מלמד אותנו כי שביעות הרצון המשפחתית מאד גבוהה – זאת מאחר ומדובר על פעילות שבה לוקחים חלק כל בני המשפחה. פעילות שכזו מלכדת, מגבשת ומעניקה לכם כמשפחה חוויה ייחודית ובלתי נשכחת. למען ההורים שמעט חוששים, דעו כבר כעת: חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב אינו מפחיד! מאחר וישנה הילה מסתורית סביב החדרים, רבים סבורים כי הם מגלמים בתוכם אפקט של פחד. בפועל, הילדים המגיעים אל חדר בריחה לילדים בתל אביב מגלים סקרנות רבה והם לא יכולים לחכות להתקדם עוד ועוד בחדר.

  אירוע גיבוש לצוותים: חדרי הבריחה כאטרקציה מועדפת!

  חדרי בריחה בתל אביב מבוקשים מאד על ידי מנהלות הרווחה של ארגונים גדולים וקטנים כאחד. בכל שנה, מגיע היום בו חוגגים לצוות העובדים את יום הגיבוש. לצד פגישות עסקיות וימי עיון, ישנו גם אירוע ששם את הדגש על גיבוש וליכוד העובדים. חדרי בריחה בתל אביב מבססים עבורכם את התנאים האידיאלים ביותר ליצירת חוויה מגבשת! מדוע?

  בחדר הבריחה, העובדים שלכם מקבלים משימה שהם צריכים לצלוח אותה בפרק זמן קצוב. כידוע, גם בשגרת העבודה שלהם הם יצטרכו להתמודד עם אתגרים שכאלו, כך שזוהי מראה בעבורם: אם כעת את מצליחים, אתם יכולים לצלוח הכל! כמו כן, חדרי בריחה בתל אביב מחייבים את כל העובדים (אלו שמתחברים יותר ואלו שפחות), לעבוד בשיתוף פעולה. כך, מתפתחת הקשבה, עובד אחד נותן אמון בשני וכך גם נוצרות חברויות ומתחזקים הקשרים. מחפשים אטרקציה ליום הגיבוש הבא? חדרי בריחה בתל אביב!

  כמה זמן מראש צריך להזמין את החדר?

  חדרי בריחה בתל אביב נהנים מביקוש מאד גבוה, כך שככל שתזמינו את החדר מוקדם יותר, כך טוב יותר. עם זאת, לעתים גם הזמנת החדר כשבוע לפני מספיקה. בעת ההזמנה, חשוב לציין מספר דברים:
 • האם יש לכם ניסיון בפעילות של חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב
 • האם אתם מעוניינים בחדר בדרגת קושי נמוכה או גבוהה
 • כמה משתתפים יגיעו אל הפעילות
 • האם מדובר על פעילות צוותית, משפחתית או חברים
 • חדר בריחה פיראטים בתל אביב כבר מכינים לכם הפתעות מיוחדת, רמזים סמויים וגלויים כאחד, חידות מאתגרות ובעיקר המון כייף! החוויה שלכם אמנם בת 60 דקות, אך טעם החוויה ישאר אתכם עוד הרבה אחרי. הזמינו עוד היום חדרי בריחה בתל אביב!

  לפרטים נוספים על האתגרים המקוריים של אסקייפ מישן – ספקו מידע ונתקשר בחזרה

  התקשרו עכשיו