מסוקרנים להכיר את האתגרים שלנו מקרוב? השאירו פרטים ונפגשים בחדרים

חדרי בריחה מומלצים בתל אביב

ישנם לא מעט חדרי בריחה מומלצים בתל אביב, אז איך אתם תבחרו את חדר הבריחה המומלץ ביותר? אנחנו ב"פריאט אסקייפ" שמחים להזמין גם אתכם לחוויה בת 60 דקות, המגלמת בתוכה מסתורין, אתגר מנטלי, שיתוף פעולה ובעיקר – המון המון כייף! הכנו בעבורכם מעין מדריך קצרצר, שדרכו תוכלו גם אתם לאתר חדרי בריחה מומלצים בתל אביב, ולדעת על פי מה הם מדורגים. במילים אחרות? לפניכם, כל מה שחשוב לבדוק ולהבטיח בחדר הבריחה הנבחר על ידכם:

קו העלילה: עד כמה הוא מעניין ומאתגר?

הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם בוחרים חדר אחד מתוך חדרי בריחה מומלצים בתל אביב, הוא מהי העלילה של החדר. ישנם שלל חדרים כאשר כל חדר מבוסס על עלילה שונה. מדוע חשוב כל כך להתעכב על העלילה? משום שישנו קשר ישיר בין קו העלילה ובין החידות והרמזים שבחדר. כך לדוגמא: במידה ואתם מעוניינים להגיע אל חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב המותאם לילדים, יהיה עליכם לבדוק כי העלילה אכן מתאימה להם.

אצלנו תוכלו ליהנות משלושה חדרים שונים: צופן הפיראטים, האלמנט החמישי ומגרש השדים! נשמח להמליץ לכם על החדר המתאים ביותר להרכב המשתתפים שאיתו תגיעו אלינו.

לקבלת מידע נוסף אודות חדר בריחה צופן הפיראטים, השאר פרטייך:

זמינות החדרים: קריטית!

מה עוד הופך חדרי בריחה מומלצים בתל אביב לכאלו? זמינות החדרים כמובן! בעת שחדר הבריחה שאתם מעוניינים להגיע אליו אינו נגיש, תוך שאתם צריכים להמתין חודשים ארוכים בתור אליו, הרי שהוא אוטומטית הופך פחות מומלץ ופחות טוב. חדרי הבריחה צריכה להתאים עצמם אליכם, ולא ליהפך. לרוב, חדרי בריחה מומלצים בתל אביב יהיו זמינים לכם, כאשר כדאי להזמין אותם כשבוע לפני מועד ההגעה שלכם. קחו בחשבון כי בסופי השבוע ישנו ביקוש גבוה יותר, אך במהלך השבוע תוכלו גם למצוא חדרים פנויים מעכשיו לעכשיו.

דרכי ההגעה ולוקיישן החדר

החוויה שלכם מחדר הבריחה מתחילה עוד הרבה לפני הכניסה אל החדר. לדרך שאתם עושים לחדר הבריחה ישנה השפעה רבה על החוויה הכוללת שלכם, כך שכדאי לקחת גם אותה בחשבון. חדרי בריחה מומלצים בתל אביב מגלמים בתוכם יתרו בולט: הלוקיישן הגיאוגרפי. מדובר על יתרון גיאוגרפי במידה רבה, זאת מאחר וחדר הבריחה ממוקם במרכז התרבות של ישראל. דרכי ההגעה אל תל אביב מתאפשרים גם דרך צירי התנועה הראשיים, וגם באמצעות תחבורה ציבורית.

חדר הבריחה שלנו "פיראט אסקפייפ", ממוקם במרכז תל אביב בסמוך למרכז עזריאלי ומתחם שרונה. כך, אתם יכולים להגיע אלינו בקלות וליהנות מדרכי הגעה נוחות משתוכלו לדמיין. זהו עוד פרמטר נוסף המשפיע על חדרי בריחה מומלצים בתל אביב!

מורכבות החידות

חדר בריחה בתל אביב אמור לספק לכם אתגר מנטלי שיעורר אתכם ויסקרן אתכם. במילים אחרות? כל עוד החידות בחדר לא "מכבדות" את האינטיליגנציה שלכם, הרי שחדר הבריחה לא יוכל להיות מומלץ. אמנם ישנם חדרים בדרגות קושי שונות, אך גם החדרים לחסרי הניסיון מבוססים על חידות מתוחכמות ועל אתגר מנטלי. כששחקנים מדרגים את החדרים לאחר החוויה שלהם בחדר, הם בוחנים בהחלט את מידת מורכבות החידות – זאת ללא קשר לרמת החדר.

תוכלו לשים לב בעצמכם כי מרבית הביקורות על חדרי הבריחה, מתמקדות בשאלת טיב החידות. חדרי בריחה מומלצים בתל אביב הם החדרים שמציבים בפניכם אתגרים.

הרמזים: גלויים או סמויים?

זהו לא סוד שעל מנת להצליח לסיים חדרי בריחה בתל אביב, אתם צריכים להצליח לזהות רמזים ולפצח חידות. בעוד ישנם חדרים בהם הרמזים גלויים, גם ישנם חדרים בהם הרמזים סמויים. החדרים בהם הרמזים סמויים, הם חדרים מאתגרים יותר, מסקרנים יותר ומהנים יותר. בעת שהחידות והרמזים נציבים בפניכם אל מול הפנים, הרי שתחושת האתגר פוחתת ובהתאם גם האדרלנין וההתרגשות מורגשים פחות.

חדרי בריחה מומלצים בתל אביב הם החדרים שדווקא יאתגרו אתכם ולא בהכרח יקלו עליכם. נסו לחפש את הרמזים במקומות הכי לא שגרתיים…

עיצוב החדר: האלמנט החשוב ביותר

ואי אפשר לדבר על חדרי בריחה מומלצים בתל אביב מבלי לדבר על עיצוב החדר! כשאתם נכנסים אל חדר הבריחה, הדבר הראשון שאתם צריכים להרגיש הוא תחושת WOW! המון פעמים שחקנים שמבקרים בחדרי הבריחה, מעידים כי התחושה שהם קיבלו היא כאילו והם שחקנים בתיאטרון או בקולנוע. מדובר על חדרים מעוצבים ומושקעים, כאשר כל פינה בחדר מעוצבת ובכל פינה ניכרת מחשבה רבה. אם תמיד חלמתם להרגיש כשחקנים בהפקות מושקעות – זו ההזדמנות שלכם! מדוע העיצוב חשוב כל כך? משום שהוא חלק מהפנטזיה והוא תורם לתחושה שלכם כי אתם חלק מהעלילה.

חשוב לציין כי חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב שלא מושקע בהם עיצוב, לא יוכלו להיות מדורגים בדירוג גבוה. שחקנים קבועים מדרגים את החדרים בין היתר (ובעיקר) על סמך העיצוב. גם אם החדר מציב אתגרים וחידות מעניינות, הוא לא יצליח לזכות באהדת השחקנים מבלי שהוא מעוצב בסטנדרט הגבוה ביותר. ב"פיראט אסקייפ" תוכלו ליהנות מחוויה שכוללת בתוכה את כל שתוכלו לבקש, לרבות עיצוב מרהיב! אסקייפ רום בתל אביב מכניס אתכם לפנטזיה מסתורית של שעה. מוכנים לצאת לדרך?

אדיבות המפעילים והצוות

דבר נוסף המשפיע על החוויה שלכם הוא האדיבות של המפעילים. לא משנה כלל אם אתם מחפשים חדר בריחה לילדים בתל אביב או למבוגרים – על המפעילים להיות חביבים, שירותיים וסבלניים. כידוע, המפגש שלכם עם המפעיל מתחיל עם הגעתכם אל חדר הבריחה, ומיד לאחר מכן עם התדרוך שניתן לכם רגע לפני שאתם מתחילים את המסע המרגש שלכם.

כמו כן, המפעיל יהיה זה שיסייע לכם בפתרון חידות ובאיתור רמזים בחדר. חשוב מאד שהמפעיל יהיה חביב וחייכן, זאת מאחר והוא תורם רבות לחוויה הכוללת. חדרי בריחה מומלצים בתל אביב הם בהכרח חדרים הידועים בזכות המפעילים האסטרטיבים ומלאי התשוקה שבהם.

שעות הפתיחה – נוחות או מגבילות?

ודבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון: שעות הפעילות של חדרי בריחה מומלצים בתל אביב. ישנם חדרי בריחה שפתוחים רק בסופי השבוע, וגם חדרי פתיחה ששעות הפעילות שלהם מאד מוגבלות. אנחנו ב"פיראט אסקייפ" מנגישים את החוויה של חדרי בריחה מומלצים בתל אביב כמה שרק ניתן! שעות הפתיחה שלנו הן משעה 12.00 ועד 1.00 בלילה, בכל יום! כן, אנחנו פתוחים בעבורכם בכל יום, כך שאתם מוזמנים לחוות וליהנות בתוך חדר בריחה פיראטים בתל אביב!

חדרי בריחה מומלצים בתל אביב למגוון רחב של אירועים!

תחילה, חדרי הבריחה היו מקוטלגים ככאלו המתאימים אך ורק לשחקנים מושבעים שזהו התחביב העיקרי שלהם. וכיום? ברור לכולם כשמש כי מדובר על אטרקציה לכל המשפחה! חדרי בריחה מומלצים בתל אביב ב"פיראט אסקייפ" מתאימים למגוון רחב של אירועים:

 • ימי הולדת
 • מסיבות אירוסין
 • מסיבת רווקים ורווקות
 • אירועי מצווה
 • מסיבות הפתעה
 • אירועי חברה וגיבוש עוד…
 • לשעה אחת, תוכלו לשבור את השגרה שלכם ולהיכנס לעולם מקביל ולא מציאותי: עולם של חדרי בריחה מומלצים בתל אביב! בחרו את העלילה המסקרנת אתכם ביותר, ותנו לעצמכם להיכנס אל נעליה של דמות חדשה בתוך חוויה גדושה בחידות מאתגרות! מעוניינים להתייעץ איתנו באשר לחדר המתאים לכם ביותר? דברו איתנו עוד היום!

  לפרטים נוספים על האתגרים המקוריים של אסקייפ מישן – ספקו מידע ונתקשר בחזרה

  התקשרו עכשיו