מסוקרנים להכיר את האתגרים שלנו מקרוב? השאירו פרטים ונפגשים בחדרים

חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב

לצד אטרקציות ופעילויות שזוכות ל-15 דקות של תהילה, גם ישנן אלו שמצליחות לעמוד במבחן הזמן – כמו חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב! אם גם אתם רוצים לחוש את האדרנלין זורם בכל גופכם, לאתגר את המחשבה וליהנות ממתח ממכר – חדרי הבריחה יכולים להתאים גם לכם! חדרי הבריחה הם מסוג הדברים שברגע שמנסים אותם פעם אחת, ישנו רצון לחוות עוד חדרים, להתנסות בחידות מורכבות יותר ולנסות לסיים את החדר בזמן קצר יותר מ-60 דקות!

אז איך מוצאים חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב? אתם פשוט צריכים להישאר במקום בו אתם נמצאים! אנו מפעילים שלושה חדרים שונים, ומזמינים גם אתכם לקחת חלק בכל אחד מהם. השקענו רבות בעיצוב החדרים, בעלילות מסקרנות ובחידות מאתגרות שלא יאפשרו לפעימות לבכם לנוח. אנחנו פותחים שעונים – יוצאים לדרך!

מאיתנו אליכם: טיפים לקראת חדר הבריחה הראשון שלכם

אם עד היום רק שמעתם על חדרי בריחה בתל אביב וטרם יצא לכם להתנסות בהם, הרי שיש לנו אליכם כמה טיפים. הפעם הראשונה בחדר הבריחה תהיה הפעם המרגשת ביותר, זאת מאחר ואתם עתידים לחוות בפעם הראשונה את האטרקציה שצברה לעצמה קהל אוהדים רב בכל העולם. לפניכם, מספר טיפים שעם היצמדות אליהם, תבססו לעצמכם את החוויה המרגשת והמהנה ביותר:
 • בחרו בהרכב משתתפים שאתם אוהבים ומחוברים אליו
 • הגיעו כ-15 דקות לפני שעת המשחק אל חדר בריחה בתל אביב
 • אינכם נדרשים לבצע כל הכנות מוקדמות בבית
 • היו קשובים לתדרוך המפעיל רגע לפני הכניסה אל החדר
 • שיתוף פעולה והקשבה – הם המצרך החיוני ביותר בחדרי הבריחה
 • מה שלא עובד עם המוח, לא יעבוד עם כוח – כלל ברזל!
 • ישנם חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב בדרגות קושי שונות. תחילה, אנו ממליצים לשחקנים המתחילים להתנסות בחדרים בדרגות קושי נמוכות. המשחק הראשון יהיה בעבורכם כמעין משחק הסתגלות. במשחק זה, תלמדו לתכנן את הזמנים, להבין עד כמה חשובה הדינאמיקה בין השחקנים, איך פותרים חידות, מה העיקר ומה הטפל בחדרי בריחה וכיוצא בזה. הניסיון שלנו מלמד אותנו כי ישנם שחקנים שמצליחים לצאת מהחדר לפני סיום הזמן – גם בעת שזהו המשחק הראשון שלהם.

  לקבלת מידע נוסף אודות חדר בריחה צופן הפיראטים, השאר פרטייך:

  כל מה שאתם צריכים ביום הגיבוש זו השקעה של שעה

  פעם אחת בשנה, נעצרת שגרת העבודה במקומות עבודה רבים בישראל. הסיבה? חגיגות יום הגיבוש השנתי! אנחנו מזמינים גם אתכם להגיע אלינו, אל חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב לחגיגות יום הגיבוש הצוותי שלכם. אם גם אתם חשבתם כי רק יום גיבוש ארוך יניב תוצאות ויהיה אפקטיבי, דעו כי לא כך הדבר. אטרקציה של חדרי בריחה מומלצים בתל אביב הוכיחה עצמה פעם אחר פעם כיעילה ביותר.

  בסופו של דבר, חדר הבריחה מבוסס על פעילות של 60 דקות בלבד. במסגרת זמן של שעה אחת, על הרכב המשתתפים לחבור יחד אל מטרה משותפת, לחלק תפקידים ולעבוד כצוות. כמנהלים, הרי שידוע לכם כי מה שישפיע על הצלחת מהלכים שונים במסגרת יום העבודה, הוא טיב האינטראקציה של הצוות שלכם. חדר הבריחה מאתגר את הצוות שלכם בסיטואציה לא מוכרת, כאשר כל הפעילות עטופה בכייף גדול.

  חדר בריחה, חדר מילוט או אסקייפ רום – מה ההבדל?

  חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב ישנם לא מעט, אך מה לגבי אסקייפ רופ וחדר מילוט? דעו כי מדובר על אותה הגברת, אך רק בשינוי שם קל. כשאתם בוחנים אפשרויות לקראת חגיגת האירוע הבא שלכם – הפרטי או העסקי, דעו כי אין כל הבדל בין חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב ובין אסקייפ רום בתל אביב לדוגמא. השמות האלו מייצגים את אותה הפעילות ואת אותו הרעיון, כאשר ההבדל הוא רק בשמות.

  חוויה משפחתית חינוכית, מעצימה ומגבשת

  חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב לא מיועדים אך ורק לקבוצות של חברים בוגרים או לצוותים. אנחנו מארחים אצלנו בחדר הבריחה גם משפחות המעוניינות לעבור יחד חוויה מגבשת, משפחתית ומעצימה. אמנם אתם מבלים גם יותר משעה יחד בבית, אך בחדר הבריחה מדובר על חוויה אינטנסיבית שמעצימה אתכם כמשפחה! אמנם לא פשוט למצוא חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב, אך חדרי הבריחה שלנו מותאמים גם לילדים.

  חשוב לנו לציין כי אין כל אלמנט מפחיד או מאיים בחדר בריחה, אלא שמדובר על אטרקציה מהנה שתעניק לכם כייף עצום – הכל במסגרת פרק זמן של כ-60 דקות בלבד. בשונה מפעילויות שונות בהן הילדים מאד פאסיבים, כאן הם נכנסים לתפקיד פעיל ואקטיבי והמון פעמים הם גם אלו שמובילים את המשחק, פותרים את החידות ורצים אחרי הזמן. חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב – גם למשפחות!

  עד כמה העלילה משפיעה על החוויה הכוללת?

  משפיעה מאד! כשאתם בוחרים את חדר הבריחה שלכם, חשוב מאד שתקראו קצת על העלילה. בסופו של דבר, המטרה היא לנתק אתכם מהשגרה המציאותית, ולהכניס אתכם אל עולם של פנטזיה ודמיון. חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב יהיו חדרי בריחה המבוססים על עלילה מסתורית ומרתקת, כאשר לרוב לכם יש תפקיד משמעותי בתוך העלילה. אצלנו תוכלו ליהכנס אל נעליהם של הפיראטים או להתמודד אל מול אתגרים שונים בחדר מגרש השדים.

  מהו הזמן הממוצע לפתרון כל החידות בחדר?

  התשובה הזו משתנה בהתאם למורכבות החידות שבחדר ולניסיון השחקנים. לרוב, 60 דקות מספיקות על מנת להתמודד עם כל החידות, ולצאת מהחדר כמנצחים. שחקנים בעלי ניסיון שכבר שיחקו בכמה חדרי בריחה בחייהם, כבר מכירים את הטכניקה לאיתור הרמזים ומענה על החידות. שחקנים אלו לרוב יוצאים מהחדר כעבור 40 דקות לערך.

  חשוב לדעת: במידה ואתם עתידים להגיע לראשונה אל חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב, דעו כי תוכלו לבקש רמזים מהמפעיל. אינכם צריכים לצאת מהחדר על מנת לדרוש ברמזים, אלא פשוט לקרוא למפעיל מהנקודה בה אתם נמצאים בחדר. הוא רואה אתכם ושומע אתכם וידע לכוון אתכם – הכל על מנת שתוכלו להתקדם הלאה אל עבר החידות הבאות.

  שוברים את המיתוס: "חדרי בריחה זה רק לגאונים"

  ממש, אבל ממש לא! כל מה שנדרש מכם על מנת להצליח באטרקציה של חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב, זה להפעיל את ההיגיון הבריא שלכם. חדרי בריחה אינם פיצוח האטום ואינם מתיימרים להיות. מדובר על פעילות המתאימה לכל המשפחה (ולכן גם ישנו חדר בריחה לילדים בתל אביב). הדברים החשובים ביותר להצלחה בחדר בריחה:
 • ריכוז מלא
 • הקשבה לחברי הצוות
 • חלוקת תפקידים בין המשתתפים
 • חשיבה מחוץ לקופסא
 • מתן דגש לרמזים וסימנים – גלויים וסמויים
 • "מהו מספר המשתתפים המומלץ למשחק?"

  חדר בריחה פיראטים בתל אביב כמו שלנו יש, וגם חדרים אחרים, מומלצים להרכב של בין 2 ועד 7 משתתפים. מצאנו כי מספר זה של משתתפים מייצר את החוויה הטובה ביותר – כך שכל משתתף אכן יכול להשפיע בנוכחותו בחדר. בעת שישנו מספר רב יותר של משתתפים, הרי שישנם שחקנים שמצליחים לבלוט וליהנות מטעם ההצלחה, בעוד ישנם אלו שנאלצים למלא תפקיד שולי בלבד. במידה ותרצו לשחק בקבוצה גדולה יותר, צרו איתנו קשר. חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב מחכים לכם!

  לפרטים נוספים על האתגרים המקוריים של אסקייפ מישן – ספקו מידע ונתקשר בחזרה

  התקשרו עכשיו