מסוקרנים להכיר את האתגרים שלנו מקרוב? השאירו פרטים ונפגשים בחדרים

חדר בריחה בתל אביב

shutterstock_616951952

סביר להניח כי שמעתם לפחות פעם אחת על חדרי הבריחה. האם יצא לכם לצאת חוויה מרתקת בת 60 דקות שאתם לא יודעים איך תתחיל ואיך היא תסתיים? אנחנו מזמינים אתכם אלינו, אל "פיראט אסקייפ", לחוויה בלתי נשכחת! חדר בריחה בתל אביב לא מספק לכם רק אטרקציה מיוחדת ומרגשת, אלא שגם המיקום המרכזי שלנו מאפשר לכם נגישות קלה גם באמצעות הרכב הפרטי וגם עם תחבורה ציבורית.
תחילה, היו סבורים כולם כי חדר בריחה בתל אביב וחדרי הבריחה באופן כללי, הם להיט זמני שעוד יחלוף. כיום, ברור מעל לכל ספק כי מדובר על קלאסיקה של ממש, כאשר הביקוש לחדרים ולאתגר הגדול רק הולך וגדל. חדר בריחה בתל אביב מתאים לקטנים ולגדולים גם יחד, לאירועים פרטיים או עסקיים, או פשוט לחברים שרוצים להעביר ערב יחד בכייף. לפניכם, כל מה שאתם צריכים לדעת על חדר בריחה בתל אביב רגע לפני שהמסע שלכם יוצא לדרך…

חדר בריחה – על מה כולם מדברים?​

רק לטובת אלו שעוד לא ממש יודעים מה זה חדר בריחה בתל אביב: מדובר על חדר שבתוכו המון רמזים וחידות. מהרגע בו אתם נכנסים לחדר, השעון מתחיל לתקתק ויש לכם כ-60 דקות בלבד להצליח לצאת ממנו. על מנת לצאת ממנו, עליכם להתקדם בתוך החדר, זאת עם זיהוי רמזים ופתרון חידות. מאחר והזמן שלכם מוגבל, אוטומטית מצטרף לו לחדר גם אפקט של מתח, כך שהאדרנלין הופך להיות משתתף נוסף בחדר. החדר מבוסס כולו על עלילה מסוימת, כאשר אתם הגיבורים של העלילה. חדר בריחה בתל אביב אצלנו יכול לכלול את אחת משלושת העלילות הבאות: צופן הפיראטים האלמנט החמישי מגרש השדים בהתאם למידת הניסיון שלכם עם חדרי הבריחה, נדע על איזה חדר להמליץ לכם וכמה משתתפים מומלצים בו. לא במקרה חדר בריחה בתל אביב זוכה לביקוש גדול כל כך: מדובר על אטרקציה שמשלבת בתוכה את כל שאפשר לבקש: חדרים בעיצוב מושקע, תפאורה ייחודית, התרגשות ומתח, אתגר מנטלי והצלחה שתלויה בשיתוף פעולה והקשבה. אנו מזמינים גם אתכם לצאת למסע מרתק בן שעה, שישאיר בכם טעם לעוד המון זמן.

לקבלת מידע נוסף אודות חדר בריחה צופן הפיראטים, השאר פרטייך:

מה ההבדל בין חדר בריחה לאסקייפ רום?

אחת השאלות שאנחנו יותר נשאלים היא מה ההבדל בעצם בין חדר בריחה בתל אביב ובין אסקייפ רום בתל אביב. תופתעו או שלא, אך אין כל הבדל. מדובר על שמות שונים לאותה האטרקציה, כאשר כל חברה בוחרת למתג את עצמה ואת החדרים שלה באופן שונה. השם "חדר בריחה" הוא תרגום לעברית מה"אסקייפ רום" באנגלית. חשוב לציין כי אין כל קשר בין תיאור החדר (חדר בריחה או אסקייפ רום) ובין רמת החדר, רמת העיצוב ודרגת הקושי. מחפשים חדר בריחה בתל אביב? אתם מוזמנים להזמין את החדר הבא שלכם עוד היום!

איך מתכוננים לחדר בריחה?

אחרי שחיפשתם לא מעט חדרי בריחה מומלצים בתל אביב, מצאתם את "פיראט אסקייפ"! אנחנו לא יכולים לחכות לפגוש אתכם וגם שמחים לענות לכם על השאלות. שאלה נוספת שמפנים אלינו רבים היא איך מתכוננים לחדר בריחה. לשמחתכם, אין כל צורך לבצע הכנות מיוחדות או להשקיע בהיערכות מסוימת. חדר בריחה בתל אביב מתאים לכל אחד – גם לאלו שאין להם ניסיון. אם תחשבו על זה, גם השחקנים המבריקים ביותר בחדרי הבריחה, התחילו פעם את דרכם בחדר ראשון שהם התנסו בו. תוך כדי החוויה, תבינו את הדינאמיקה הנדרשת, תבינו איך לאתר רמזים ואיך לפצח את החידות. ישנם שחקנים שמתנסים עם חדר בריחה בתל אביב לראשונה, ומצליחים לסיים אותו בפחות משעה ובזמנים מעולים. כל שנדרש מכם הוא פשוט להגיע עם מצב רוח, להיות מרוכזים ופשוט ליהנות.

חדרי בריחה ברמות קושי שונות – לכל המשפחה!

ישנם חדרי בריחה בתל אביב ברמות קושי שונות. המטרה היא לאפשר לכם ליהנות מטעם ההצלחה, אך בעיקר להתאים את דרגת החדר למידת הניסיון שלכם. כך לדוגמא, עבור שחקנים מתחילים, שטרם חוו את החוויה של חדר בריחה בתל אביב, יומלץ חדר בדרגת קושי נמוכה יחסית. חשוב לציין כי חדר בדרגת קושי נמוכה אינו חדר קל, אלא כזה שמאפשר לכם להיחשף לחידות מהר יותר ולאתר את הרמזים בקלות יתרה. עם זאת, חדר בריחה בתל אביב בדרגה מאתגרת ועד קשה, הוא חדר שמתאים לשחקנים מנוסים שמחפשים אתגר משמעותי יותר. לכן, עם הזמנת החדר, תוכלו להתייעץ איתנו באשר לחדר המומלץ ביותר. כמו כן, במידה ואתם הרכב הכולל גם ילדים, נשמח להתאים לכם אפשרות מיוחדת של חדר בריחה לילדים בתל אביב המתאימים לכל המשפחה!

תדרוך לפני הכניסה לחדר, מדוע הוא חשוב?

לפני שתיכנסו אל חדר בריחה בתל אביב ותתחילו להרגיש את פעימות לבכם, נבצע תדרוך קצר של רבע שעה. התדרוך הזה נועד על מנת להשיב לכם על כל השאלות, אך בעיקר לשקף בפניכם את חוקי החדר. אז מה חשוב לדעת כבר עכשיו? הרמזים לא נמצאים בתקרה, והם גם לא נמצאים בתוך אלמנטים המקובעים לקיר. כלומר, אין להפעיל כוח על אלמנטים מסוימים בחדר. כמו כן, במידה ואתם זקוקים לרמז מהמפעיל, דעו כי הוא זמין לכם לאורך כל המשחק. אתם אולי לא יכולים לראות את המפעיל, אך המפעיל עוקב אחר כל ההתרחשות בחדר הבריחה בזמן המשחק שלכם. לכן, במידה ואתם מרגישים שנתקעתם ואתם זקוקים לרמז, תוכלו פשוט לקרוא למפעיל והוא יענה לכם. המטרה היא לא לגלות לכם את החידות, אלא לכוון אתכם. כך, חדר בריחה בתל אביב הופך חוויתי הרבה יותר!

המפתח להצלחה בחדר הבריחה: שיתוף פעולה!

רבים מנסים להבין מהי נוסחת ההצלחה לפתור חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב. והתשובה? נכון שצריכים ניסיון, ריכוז וחשיבה מחוץ לקופסא, אך הדבר החשוב ביותר הוא דווקא שיתוף פעולה. בעת שתהיו קשובים ליתר חברי הקבוצה, תחלקו ביניכם משימות ותפעלו אחד למען השני, הסיכוי שלכם להצליח את החדר, גבוה יותר. מה שקורה המון פעמים הוא שמפזרים את הכוח בצורה לא שווה, כל משתתף מתבצר בעמדתו ונדמה כי למרות שהמשחק בקבוצה – כל משתתף משחק לבד. חדר בריחה בתל אביב הוא משחק חוויתי וחברתי, אל תשכחו זאת!

שימו לב לרמזים וחשבו מחוץ לקופסא

כמו כן, עליכם להיות ערים לכל הרמזים. אתם שומעים סאונד מוזר, ישנו מפתח שתלוי על הקיר או מספרים על הרצפה? שום אלמנט לא מקרי, ויש לתפוש כל אחד כזה כרמז פוטנציאלי. חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב מייצר בעבורכם חוויה משפחתית, מגבשת ומלכדת! תתפלאו, אך המון פעמים הילדים הם אלו המובילים את החדר ועולים על הפיצוחים שמקדמים את הפתרונות.

אז למה אתם מחכים? הזמינו חדר!

אל חדר הבריחה שלנו תוכלו להגיע בקלות באמצעות הרכב הפרטי או התחבורה הציבורית. חדר בריחה פיראטים בתל אביב מייצר בעבורכם חוויה מרתקת, מסתורית ומאתגרת שתלווה אתכם עוד הרבה אחרי היציאה מהחדר. נשמח להמליץ לכם על חדר בריחה בתל אביב בהתאם לניסיון שלכם, הרכב המשתתפים והציפיות שלכם. 60 הדקות מתחילות עכשיו!

לפרטים נוספים על האתגרים המקוריים של אסקייפ מישן – ספקו מידע ונתקשר בחזרה

התקשרו עכשיו