מסוקרנים להכיר את האתגרים שלנו מקרוב? השאירו פרטים ונפגשים בחדרים

חדר בריחה לילדים בתל אביב

גם אתם הייתם בטוחים שחדרי הבריחה מתאימים אך ורק לקהל מבוגר יותר? כדאי שתחשבו על זה שוב! לא רק שישנם חדר בריחה לילדים בתל אביב, אלא שהם מגלמים בתוכם מניפה רחבה מאד של יתרונות. לכאורה, מדובר על פעילות מהנה של 60 דקות בלבד. בפועל, הילדים שלכם מקבלים מהחוויה הזו הרבה יותר. עבור קהל הילדים, ממש כמו קהל המבוגרים, חדרי הבריחה מסתמנים כחוויה מלמדת ומעצימה, וכזו שנותנת למשתתפים גם ארגז כלים להמשך.

אז מדוע גם אתם צריכים לחוות עם ילדכם חדר בריחה לילדים בתל אביב לפחות פעם אחת, ואיך הם יכולים להשפיע לטובה על ילדכם? אנחנו ב"פיראט אסקייפ" שמחים להציג זאת בפניכם!

וכך אתם מצליחים להקים את הילדים מהמסכים

יותר ויותר הורים מלינים על כך שקשה מאד להזיז את הילדים מהמסכים. אפשר לומר בזהירות כי זוהי הבעיה הגדולה ביותר של ההורים (והילדים) בשנת 2019. המסכים נמצאים בכל מקום – בבית הספר וגם בבית, כאשר נעשה בהם שימוש גם לטובת העברת תכנים לימודיים. ילדים בגילאים קטנים כבר מחזיקים במכשיר חכם משלהם, וכך הם מתנתקים לשעות מהסביבה.

תתפלאו, אך חדר בריחה לילדים בתל אביב יוכלו לגלות לילדכם עולם מרתק וחדש! חדרי הבריחה מעוררים ומסקרנים, וכך חושפים בפני ילדכם אפשרויות להתעניין בעולמות תוכן חדשים. לא רק שאתם מצליחים להקים את ילדכם מהספה לטובת פעילות דינאמית, מאתגרת וחברתית, אלא שדרך חוויה בת 60 דקות בלבד, אתם מגלים לילדכם את עולם החידות והאתגרים – כך שהם ירצו ממנו עוד ועוד.

לקבלת מידע נוסף אודות חדר בריחה צופן הפיראטים, השאר פרטייך:

מאתגרים את הילדים עם חידות

חדר בריחה בתל אביב מסתמן כאטרקציה החינוכית והחברתית ביותר עבור רבים! מדוע? משום שמדובר על פעילות שבה צריכים לעבוד עם הראש. במציאות הנוכחית, המכשירים החכמים והחיבור לאינטרנט מאפשרים לכולם לצרוך מידעו לשלוף מידע תוך שניות, עד שאין כל סיבה שלא לעשות זאת. כך, בהדרגה, גם הילדים מתמודדים עם פחות אתגרים ומתאמצים פחות מנטלית – פשוט מאחר והכל נגיש, הכל פשוט והכל קל. חדרי בריחה בתל אביב המותאמים לילדים, מציבים בפניהם חידות מותאמות לילדים.

בחדר הבריחה, מתעורר בהם החשק לרצות לפצח את החידות ולהוכיח לעצמם שהם הצליחו. חשוב מאד לאתגר את הילדים עם חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב ולאפשר להם לעשות מהלכים שכאלו לבדם. לא תאמינו אפילו עד כמה הילדים נרגשים בעת שהם מצליחים לזהות בחדר רמז, לפצח את החידה ולעשות עוד צעד בדרך ליציאה מהחדר.

חוויה משפחתית מלכדת ומגבשת

חדר בריחה לילדים בתל אביב מלכדים אתכם כמשפחה! ילדים לא מגיעים לחדר הבריחה לבד, אלא בנוכחותכם – ההורים! שגרת היום לא תמיד מאפשרת לכם לעבור חוויות כמשפחה, בין היתר מאחר ולכם ההורים ישנן התחייבות בדמות לימודים, טיפוח הקריירה והתעסקות בגידול הילדים. קחו לעצמכם פסק זמן של שעה, גם בסוף השבוע, והגיעו אלינו אל "פיראט אסקייפ"! גם לכם מגיע ליהנות עם ילדכם בתוך חוויה של חדר בריחה לילדים בתל אביב!

מוכיחים לילדים כי כשהם רוצים – הם יכולים

כמה פעמים יצא לכם לשמוע את ילדכם אומר לכם: "אבל אבא, אמא, אני לא יכול". לא תמיד הילדים זוכים לחוות את טעם ההצלחה במסגרת החינוכית, אך בחוויה של אסקייפ רום בתל אביב דווקא כן. חדר בריחה לילדים בתל אביב מותאם לילדים, כך שמדובר על חידות נגישות שהם אכן יכולים לפתור. מעבר לכך, זיכרו כי המפעיל מלווה אתכם לאורך כל השהות בחדר, כך שאם תצטרכו ממנו רמז לטובת התקדמות בחדר, תוכלו לבקש.

חדר בריחה לילדים בתל אביב מוכיח לילדים כי אין דבר שהם לא יכולים. עבור הילדים, חדרי הבריחה משתקפים כאתגר גדול, בטח בעת שיש להם מסגרת זמן שהם צריכים לעמוד בה. בעת שהם אכן מצליחים לפתור חידות ולצאת מהחדר בתוך 60 דקות, הם חשים כי הם יכולים לעשות פשוט הכל! אפשר לומר בגאווה כי חדר בריחה לילדים בתל אביב מעצימים אותם, מחזקים אותם ומעלים להם את הביטחון העצמי!

כמו בחיים האמיתיים: גם הילדים צריכים לעמוד בזמנים

יתרון נוסף שיש לחדרי הבריחה לילדים, הוא העובדה כי מדובר על חדר התחום בזמן. בשונה מפעילויות אחרות לילדים שהם מבלים בהן עד אשר הם שבעים מהן, כאן מדובר על חוויה שונה: ילדים יקרים, יש לכם רק 60 דקות בלבד לפצח את החידות ולצאת מהחדר. גם בעולם הילדים, הם צריכים המון פעמים לעמוד בזמנים ולעבוד תחת לחץ. חדר בריחה לילדים בתל אביב מוכיח לילדים כי בעת שהם רוצים, הם בהחלט יכולים להשיג את מה שהם רוצים, גם במסגרת זמן מוגבלת!

חגיגת יום הולדת לילדים בחדר בריחה!

אתם מחפשים אטרקציה נפלאה לילדים ליום ההולדת? רגע לפני שאתם נופלים שוב לקלישאות או לאטרקציות בינוניות, למה שלא תלכו על הדבר המפתיע ביותר? חדר בריחה לילדים בתל אביב לא מפסיקים לרגש, להפתיע ולייצר חוויה מרגשת ומיוחדת לילדים! כשאתם מחפשים חדרי בריחה מומלצים בתל אביב, דעו כי אנחנו – "פיראט אסקייפ", נשמח להציע לכם תכנית יום הולדת לחגיגה בלתי נשכחת! ניתן לחגוג עם עד 7 משתתפים!

דברים חשובים בבחירת חדר בריחה לילדים

רגע לפני שאתם בוחרים חדר בריחה לילדים בתל אביב, מה באמת חשוב לדעת?

 • ראשית, יש לבחור בחדר שמתאים לילדים מבחינת קו העלילה. חשוב לציין כי חדרי הבריחה אינם מפחידים, אך בהחלט כדאי לבחור בחדר שמתאים יותר לעולם הילדים, לעולם המונחים והמושגים שהם מכירים וכן הלאה.
 • שנית, חשוב לבדוק עם נציגי חדר הבריחה, האם הם אכן יכולים להתאים את החדר לילדים. לעתים, מדובר על חדר שמתאים גם לקהל של מבוגרים, אך עושים בו שינויים קלים על מנת להתאים אותו בתור חדר בריחה לילדים בתל אביב.
 • רמת הקושי של החידות: מובן כי חידות למבוגרים לא יהיו החידות לילדים. לכן, יש להבטיח כי מדובר על חדות מעט קלות יותר, כך שהילדים יוכלו לחוש בטעם ההצלחה ולהיות גאים בעצמם. חדר בריחה לילדים בתל אביב מגלם בתוכו אתגר, אך החידות בהחלט קלות יותר לפתרון
 • חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב לכל אירוע!

  אתם לא צריכים לחכות ליום ההולדת של ילדכם על מנת ליהנות מחדר בריחה! אם אתם מחפשים אטרקציה לסוף השבוע, לחגים או סתם לקחת יום חופש עם הילדים, חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב הוא הפתרון המושלם בעבורכם! בחדרי הבריחה יש את כל מה שאפשר לבקש:

 • התרגשות שיא!
 • חידות מאתגרות
 • עיצוב מרהיב
 • חוויה משפחתית
 • כיף וצחוק
 • חדר בריחה פיראטים בתל אביב מותאמים גם לכם בהרכב משפחתי! נשמח להמליץ לכם על החדר המתאים ביותר לילדים, כך שהחוויה שלכם כמשפחה תהיה הטובה ביותר!

  האם ישנה שעה מומלצת להגיע עם ילדים לחדר בריחה?

  כל עוד מדובר על ימי חופשה, הרי שתוכלו להגיע עם ילדכם גם בשעות הערב המאוחרות יותר. עם זאת, לרוב השעה המתאימה ביותר לחגוג עם הילדים בתוך חדר בריחה לילדים בתל אביב, היא שעת אחר הצהריים. בשעות אלו הילדים עירניים יותר, תוך ששומרים על המסגרת הקבועה שלהם.

  לפרטים נוספים על האתגרים המקוריים של אסקייפ מישן – ספקו מידע ונתקשר בחזרה

  התקשרו עכשיו