מסוקרנים להכיר את האתגרים שלנו מקרוב? השאירו פרטים ונפגשים בחדרים

חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב

shutterstock_616951952

שמעתם עליהם לא אחת, אך טרם התנסיתם בהם בעצמכם. ברוכים הבאים אל "פיראט אסקייפ" עם חוויה אדירה של חדר בריחה בתל אביב! אחת השאלות שיותר שואלים אותנו, היא איך יוצאים מחדר הבריחה בתוך 60 דקות? ככל שתתנסו ביותר חדרים, תבינו כי מדובר בהחלט על משימה אפשרית, כאשר ישנם שחקנים שמצליחים גם לצאת בתוך 40 דקות מהחדר.

האמת היא שאין נוסחה מדויקת לפתרון חדר בפחות משעה, אך בהחלט ישנם דברים שעם היצמדות אליהם, אתם מגדילים משמעותית את הסיכוי להצליח.

רגע לפני הגעתכם לחדר בריחה בפעם הראשונה, לפניכם מספר טיפים:

1.פחד? לא! התרגשות? כן!

חשוב מאד שתדבקו בסמנטיקה הנכונה. אז אולי אתם מאד נרגשים לקראת חדר הבריחה הראשון שלכם, אך בטח שאינכם מפחדים. לא אחת ישנם אלו התוהים האם חדרי הבריחה מפחידים, והתשובה היא חד משמעית: לא! אין שום דבר מפחיד בחדרי בריחה ולכן הם מתאימים גם לילדים. חשוב מאד שתשדרו לילדכם כי מדובר על חוויה מרתקת וטובה כל עוד אתם מגיעים אל חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב.

לקבלת מידע נוסף אודות חדר בריחה צופן הפיראטים, השאר פרטייך:

2.קבלו בחום את המלצות המפעיל

רבע שעה לפני כניסתכם אל חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב, תקבלו תדרוך מהמפעיל שלכם. בתדרוך הזה יש לכם את האפשרות לשאול כל שאלה העולה על דעתכם. עם זאת, דעו כי רב הנסתר על הגלוי וכי מחכה לכם חוויה מסתורית כך או כך. המפעיל אמנם לא יגלה לכם את פתרון החידות, אך הוא בהחלט ירמוז לכם איך מפצחים חידות, למה חשוב לשים לב, מה ממש שולי והיכן כדאי למקד את תשומת הלב שלכם. טיפ אליכם: חבקו בחום את ההמלצות האלו, הן יקצרו לכם זמנים.

3.נתקעים? אתם לא באמת לבד

כשאתם נכנסים אל חדרי בריחה בתל אביב, ישנה תחושה כאילו ואתם לבד. למרות שאתם השחקנים בתוך העלילה, הרי שאתם לרגע אחד לא לבד. סביר מאד כי המשחק הראשון שלכם יהיה מעין "משחק הסתגלות" – כזה שדרכו תלמדו את החוקים, תדעו היכן למקד את תשומת הלב שלכם ואיך לעבוד יחד כקבוצה. המשמעות היא שסביר מאד כי בתוך חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב, לא תדעו איך לנהל את הזמן שלכם בצורה אידיאלית. במקרה שכזה, תוכלו לפנות אל המפעיל שלכם שעוקב אחריכם לאורך כל ההפעלה. הוא יוכל למסור לכם רמזים או לכוון אתכם היכן נמצא הרמז או החידה בעצמה בתוך החדר.

4.לפני הכניסה לחדר, חלקו תפקידים

אחד הטיפים החשובים ביותר רגע לפני הכניסה אל חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב, הוא לחלק תפקידים. כך לדוגמא, במידה ואתם 4 משתתפים, הרי שיהיה כדאי לחלק ביניכם תפקידים. בעת שלכל אחד תפקיד מוגדר, כך ניתן לפזר את הכוח ולעבוד בצורה יעילה יותר. תפקיד לצורך העניין יכול לבוא לידי ביטוי גם בהתמקדות בתוך פינה מסוימת בחלל – כך שכל אחד מכם יבחן אזור אחר בחדר וינסה לחלץ ממנו רמזים שיקדמו אתכם הלאה.

5.כל אלמנט בחדר פוטנציאל להיות רמז

וטיפ נוסף מאיתנו, "פיראט אסקייפ", אליכם: כשאתם נכנסים אל חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב, זיכרו כי כל אלמנט בחדר, גם זה הקטן והשולי ביותר, יכול להיות רמז. לעתים, נדמה כי הרמזים גלויים וצריך פשוט לקרוא אותם. בפועל, חלק מהעניין הוא לאתגר אתכם (וכן, גם קצת להקשות עליכם) – כך שהחוויה תהיה יותר מרגשת ותחרותית. ישנה תמונה על הקיר, סאונד מפתיע או חץ על התקרה? סביר מאד להניח כי הם רמז שאתם צריכים לפענח אותו.

6.אין כל הכנות נדרשות לפני החדר הראשון

החלטתם להגיע בספונטניות אל חדרי בריחה מומלצים בתל אביב? מצוין! מדוע? משום שאין כל הכנות מקדימות שיש לעשות לפני החדר הראשון. אינכם צריכים לעבור סדנאות, לקבל טיפים ממומחים או לעבור תדרוך מיוחד. חדר הבריחה הוא מסוג הדברים שפשוט צריך לצלול לתוכם ולהתחיל עבוד. כשאתם מגיעים אל אסקייפ רום בתל אביב כמו שלנו, דעו כי אתם מקבלים את התדרוך המלא הנדרש החיוני לפני כל כניסה לחדר.

7.וכן, כדאי מאד להסתכל על השעון

אין באמת חשיבות אם אתם מגיעים בהרכב של מבוגרים בלבד או ככל המשפחה אל חדר בריחה לילדים בתל אביב: חשוב מאד שתסתכלו על השעון. כידוע, יש לכם לא מעט עבודה בתוך מסגרת ה-60 דקות. בעת שתחרגו בזמנים, ישנו חשש כי לא תצליחו לסיים את המשימה שלכם. לכן, כדאי מאד לעקוב אחר ההתקדמות שלכם, בין היתר עם מבט על השעון בכל כמה דקות. אתם מזהים כי ישנה תחנה שאתם נתקעים בה מדי זמן? בקשו את עזרת המפעיל.

דעו כי בעת שהמפעיל בעצמו ישים לב שאתם מתעכבים מבלי שישנה התקדמות ממשית, הוא ימליץ לכם לקבל רמז כך שתוכלו להגיע לכל התחנות.

8.לא עניתם נכונה? זו בוודאות לא התשובה

מה חשוב לדעת בנוסף על חדר בריחה פיראטים בתל אביב? במידה ועניתם על תשובה מסוימת ולא הצלחתם להתקדם, סימן שהתשובה לא נכונה. שמנו לב המון פעמים שינם משתתפים שמנסים להשיב את אותה התשובה פעם אחר פעם, זאת בתקווה שמשהו אכן ישתנה והדלת אל החדר הבא תיפתח. בפועל, כל עוד לא הצלחתם להתקדם בחדר עם פתרון החידה, תהיו בטוחים כי התשובה שלכם לא נכונה. המשיכו לאסוף רמזים ולעשות חישובים מחדש – הכל בכדי לצאת מהחדר. אל תשכחו: השעון מתקתק…

9.אין כל צורך להפעיל כוח פיסי

חדר בריחה מצריך מכם להפעיל כוח, אך לא כוח פיסי – אלא אך ורק כוח מנטלי. כשאתם מגיעים ליהנות בחוויה משפחתית בתוך חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב, אתם לא צריכים להפעיל כוח פיסי. לא מדובר על משחקי נינג'ה או על פעילות גופנית, אלא שכל הנדרש מכם הוא להפעיל את הראש. גם בתדרוך המקדים לפני הכניסה, ידאג המפעיל להסביר לכם כי אין להפעיל כוח, אין לשבור דברים או לתלוש אותם ממקומם. הרמזים מסתתרים במקומות סמויים וגלויים כאחד, והמטרה שלכם היא לזהות כמה שיותר מהם.

10.עבודת צוות – כאן הכל מתחיל ונגמר

נרגשים לקראת חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב הראשון בחייכם? יש לכם סיבה טובה! אם ישנו טיפ שאנחנו נותנים לכל הקבוצות שמגיעות אלינו, הרי שהוא הטיפ הבא: עבודת צוות היא המפתח להצלחה! חשוב שתתנו אמון זה בזה, תהיו קשובים אחד לשני וזה בסדר שתהיו מובלים ולא מובילים. רק כך, בעבודת צוות המבוססת על שיתוף פעולה, תוכלו לצאת מהחדר בתוך שעה אחת בלבד, להצטלם בקיר המנצחים ולהזמין מיד לאחר מכן את חדר הבריחה הבא שלכם…

חדרי בריחה למשפחות!

אז מה זה בעצם חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב למשפחות? חדרים המתאימים בין היתר גם לילדים. אנו שמחים לקבל אלינו גם את קהל הילדים, ולאפשר להם ליהנות מחוויה יוצאת דופן! מה חשוב לדעת? ילדים מתחת לגיל 16 לא יכולים להיכנס לבד, אלא רק בליווי ההורים. כמו כן, ילדים מתחת לגיל 10 זוכים אצלנו להנחה של כ-10%.

לפרטים נוספים על האתגרים המקוריים של אסקייפ מישן – ספקו מידע ונתקשר בחזרה

התקשרו עכשיו