מסוקרנים להכיר את האתגרים שלנו מקרוב? השאירו פרטים ונפגשים בחדרים

חדר בריחה פיראטים בתל אביב

shutterstock_145890887
shutterstock_180592415
אז למה תוכלו לצפות כשאתם מגיעים אל חדר בריחה פיראטים בתל אביב? לעלילה מרתקת, עיצוב מושקע ויצירתי, חידות מאתגרות ובעיקר כייף גדול! אנחנו ב"פירט אסקייפ" לא יכולים לחכות לארח אתכם אצלנו, ולהראות לכם כי ניתן לכבוש את סף הריגוש שלכם בכל שלב ובכל גיל. אל חדר בריחה פיראטים בתל אביב מגיעים גם שחקנים מושבעים וחובבי חדרי בריחה, אך גם שחקנים בתחילת דרכם שרוצים להתנסות לראשונה באטרקציה ששיגעה את כל העולם.

לא משנה כלל אם יש לכם ניסיון או לא, חדרי הבריחה שלנו מתאימים גם לכם! בנוסף, אנו מציעים חוויה משפחתית וייחודית עם חדר בריחה לילדים בתל אביב.

תל אביב – המקום הנוח ביותר לשחק בו!

אחד היתרונות הבולטים שלנו הוא העובדה כי אנחנו ממוקמים בעיר תל אביב! כידוע, תל אביב היא בירת הכלכלה והבילויים של ישראל, ונדמה כי כל הדרכים מובילות אליה. חדר בריחה בתל אביב מבסס בעבורכם התניידות קלה מכל חלקי הארץ – מצפון ומדרום, וכמובן שמהמרכז. אנחנו נמצאים בסמוך למרכז עזריאלי המוכר וליד מתחם שרונה. ישנם אמנם לא מעט חדרי בריחה בתל אביב, אך חדר בריחה כמו שלנו יש רק אחד! חדר בריחה פיראטים בתל אביב מכניס אתכם למסע מרגש אל הלא נודע, כאשר אין באמת דרך לתאר אותו – אתם פשוט חייבים לחוות אותו!

לקבלת מידע נוסף אודות חדר בריחה צופן הפיראטים, השאר פרטייך:

עם מי כדאי להגיע לחדר בריחה?

שאלה מצוינת! אנחנו נשאלים המון באשר להרכב המומלץ ביותר להגיע איתו אל חדר בריחה פיראטים בתל אביב. ההמלצה שלנו? עם אנשים שאתם אוהבים וכאלו שיש לכם איתם כימיה טובה ואינטראקציה מעולה. הסיבה לכך מאד פשוטה: מדובר על חוויה מיוחדת המצריכה מכם לעבוד בשיתוף פעולה מלא. ככל שההרכב מבוסס על אנשים קרובים שאוהבים זה את זה, כך יש לחוויה טעם מיוחד ומהנה יותר. כל שניה בחדר מגלמת בתוכה פוטנציאל לכייף אדיר, כך שכדאי מאד שתחוו את הרגעים האלו עם האנשים שאתם הכי אוהבים.

חדר בריחה פיראטים בתל אביב מתאים לחגיגות יום הולדת, לימי כייף עם חברים, למסיבות רווקים ורווקות, מסיבות גיוס וכמובן שגם לאירועים עסקיים.

"אני שחקן מתחיל, יש רמת קושי מומלצת?"

בהחלט! כל אסקייפ רום בתל אביב מדורג בדרגת קושי שונה, כאשר לשחקנים מתחילים כדאי להתנסות תחילה בחדרים המוגדרים כקלים יחסית. החדרים אצלנו אמנם מוגדרים כמאתגרים עד קשים, אך הניסיון שלנו מלמד אותנו כי כל עוד השחקנים עובדים בצוות ובשיתוף פעולה, מגלים עירנות ופועלים על פי ההגיון הבריא – הם יכולים להצליח לסיים את החדר בזמן יפה, גם ללא ניסיון מקדים. עם זאת, לאלו מכם שמגיעים עם ילדים ומחפשים חדר בריחה לכל המשפחה בתל אביב, כדאי לשקול את האפשרות של חדר בריחה המדורג כקל יחסית.

האם חדר בריחה מתאים לחגיגת יום הולדת?

בהחלט! לא רק שחדר הבריחה מתאים ליום הולדת, אלא שמדובר על אחד האירועים הנפוצים ביותר כאן אצלנו ב"פיראט אסקייפ". כידוע, ביום ההולדת ישנו רצון לחגוג עם האנשים האהובים והקרובים ביותר, אך נדמה כי כבר קשה מאד להתרגש מסרטים, מסעדות או שופינג. לכן, אנחנו כאן בשבילכם: חדר בריחה פיראטים בתל אביב חוגג יחד אתכם בשעה הגדושה בחידות, רמזים, עלילה מעניינת והמון כייף. יום ההולדת שלכם הוא ההזדמנות שלכם להתגבש ולהתלכד עם האהובים עליכם ביותר!

וזו הסיבה שהמון אירועי גיבוש נערכים בחדר בריחה

המון מנהלים של חברות וגם מנהלות משאבי אנוש ורווחה – פונים אלינו. המטרה? לחגוג אצלנו יום גיבוש בתוך חדר בריחה פיראטים בתל אביב! בשונה מפעילויות אחרות המבוססות נטו על כייף, חדרי הבריחה מגלמים בתוכם עוד שלל יתרונות: הם גורמים לצוות לעבוד בשיתוף פעולה, עובדים שמעולם לא החליפו מילה זה עם זה כעת עובדים יחד למען מטרה משותפת, האתגר מתבצע תחת מגבלה של זמן ולחץ והמפתח לכל – עבודת צוות.

למעשה, בתוך האטרקציה של יום הגיבוש, מסתתרים להם ערכים סמויים שהמנהלים של החברות רוצים להחדיר בעובדים. כך, מבלי שהם באמת שמים לב, הם לומדים לעבוד זה עם זה, הם לומדים לפתח הקשבה ולהוכיח לעצמם כי גם תחת לחץ ומגבלה של זמן – ניתן להגיע להישגים יפים. עם ערכים אלו בדיוק חוזרים העובדים למחרת היום למקום העבודה. מי יוצא נשכר מכך? גם המנהלים שזוכים בצוות חזק יותר, וגם העובדים עצמם שהפכו מקולגות לחברים טובים. המסקנה ברורה: חדר בריחה פיראטים בתל אביב הוא המקום האידיאלי לחגיגת אירוע גיבוש!

ישנה שעה מועדפת לבלות בחדר בריחה?

חד משמעית, לא. רבים סבורים כי שעות הערב הן המתאימות ביותר, מאחר ושעות אלו חשוכות ומכניסות את השחקנים לאווירה. אין לכך כל כך משמעות משום שהחדר אטום ומעוצב בתפאורה מושקעת שתכניס אתכם לאווירה בכל שעה ביום. עם זאת, ההמלצה שלנו היא להגיע לשחק בתוך חדר בריחה פיראטים בתל אביב כשאתם נמרצים ועירניים. אם תגיעו עייפים, סביר כי יהיה לכם קשה להיות בריכוז גבוה, לאתר רמזים ולפתור חידות.

ומה באשר להרכב משתתפים עם ילדים? שעות הבוקר והצהריים הן העדיפות ביותר (בתקופות של חופשים), ובימי השגרה שעות אחר הצהריים יכולות להיות נפלאות על מנת ליהנות מאטרקציה של חדר בריחה פיראטים בתל אביב!

טיפ מאיתנו: הגיעו בלבוש נוח

כידוע, אין כל היערכות מוקדמת שיש לעשות לפני שמגיעים אל חדרי בריחה מיוחדים בתל אביב. הדבר היחיד שאנחנו דואגים להמליץ עליו לשחקנים שלנו בעת ביצוע ההזמנה, הוא להגיע בלבוש נוח. כדאי מאד להגיע בג'ינס ובטי-שירט ועם נעלי ספורט. עם מה לא להגיע? שמלות צמודות או נעלי עקב. ככל שיהיה לכם נוח יותר, כך תוכלו להיות פעילים יותר, מהירים יותר וחיוניים יותר בחדר. לעתים, לבוש לא נוח יכול להגביל אתכם בתנועתכם וכך לפגוע בחוויה הכללית שלכם.

כן חשוב לציין כי חדר בריחה פיראטים בתל אביב אינו מצריך מכם להפעיל כוח פיסי או להיות בכושר. חדר הבריחה שלנו מתאים פשוט לכולם, ואינו דורש בכישורים פיסיים!

מהו מספר המשתתפים המומלץ ביותר?

חדר בריחה פיראטים בתל אביב מתאים לזוג משתתפים ועד 7 משתתפים. הגדרנו את מספר המשתתפים הזה על מנת לשמור על סטנדרט גבוה של חוויה. בעת שלוקחים חלק בפעילות יותר משתתפים, החוויה נפגעת משום שאין מספיק חידות לכל המשתתפים. כתוצאה מכך, יוצא מצב שחלק מהמשתתפים מאד פעילים, ואילו האחרים ממלאים תפקיד פאסיבי בלבד עם נוכחותם. לכן, בחרו היטב את הרכב המשתתפים החזק והאהוב עליכם ביותר. רק כך, תוכלו ליהנות ולהכתיר את החוויה שלכם עם חדר בריחה פיראטים בתל אביב – כהצלחה מסחררת!

שעות הפתיחה שלנו – גמישות מלאה אליכם!

אז מתי אנחנו מציעים לכם להגיע אלינו לחוויה של חדר בריחה פיראטים בתל אביב? שעות הפתיחה שלנו הן בכל יום, החל מהשעה 12.00 בצהריים ועד השעה 1.00 בלילה! ישנם חדרי בריחה מומלצים בתל אביב עם שעות פתיחה מוגבלות, אך לנו חשוב להנגיש את החוויה הגדולה כמה שרק ניתן. אז כעת, אחרי שאתם יודעים הכל, כל שנותר לכם הוא לשחק!

לפרטים נוספים על האתגרים המקוריים של אסקייפ מישן – ספקו מידע ונתקשר בחזרה

התקשרו עכשיו