שאלות נפוצות

המשחק מתאים לכל קבוצות הגילאים: חברים, צוותי עובדים, משפחות עם ילדים, דייטים מפתיעים וכו'. אנחנו מקבלים קבוצות של 2 עד 7 משתתפים לחדר. יש לנו שני חדרים זהים, דבר המאפשר להגיע בשתי קבוצות ולהתחרות אחת בשנייה, כלומר עד 12 משתתפים.
אנחנו דורשים מילדים מתחת לגיל 16 להגיע בליווי מבוגר, ומעניקים הנחה של 10% לילדים מתחת לגיל 10.

התקשרו לפרטים

כן, צריך להזמין מקום מראש.
הזמנה מוקדמת תבטיח שהמשחק יתקיים בתאריך ובשעה הנוחים לכם ביותר. במערכת ההזמנות שלנו תוכלו לציין גם בקשות מיוחדות, ולתת לנו מידע שיאפשר לנו להיערך היטב להגעתכם.
במקרה וביצעתם הזמנה ואינכם יכולים להגיע, נבקש שתבטלו בהקדם האפשרי את הזמנתכם דרך הלינק לביטול שנשלח אליכם במייל אישור ההזמנה, וכמובן שנשמח שתגיעו במועד אחר.

המשחק מתחיל בשעה שהזמנתם, ואנחנו ממליצים להגיע 10 דקות לפני, כדי שתוכלו להתרווח בקבלה שלנו, לשתות קפה, לנשנש משהו ולצבור כוחות לחדר.
אנחנו נשתדל לספוג איחורים קלים, אבל לא נפגע בקבוצה שאחריכם (כמו שלא היינו פוגעים בכם), ולכן אם תאחרו זה עלול לפגוע בזמן שלכם בחדר.

המחיר משתנה לפי כמות המשתתפים, את פירוט המחירים וההנחות שלנו תוכלו למצוא בכל עמוד של כל חדר. 

אפשר לשלם במקום במזומן או באשראי.

מדובר באופציה מיוחדת לבילוי, חוויה מתוחכמת ומעניינת. בניגוד לצורות בילוי אחרות כמו סרטים, הצגות ומופעים, כאן אתם לא צופים אלא משתתפים, שמשפיעים על המתרחש. החדר ינתק אתכם מהיום יום שלכם, יכריח אתכם לחשוב, להיות יצירתיים, ולשתף פעולה על מנת להצליח.

המשחק מתוכנן כך שאין כל צורך בידע מוקדם, רק חשיבה יצירתית והגיון בריא. אין צורך בפעילות פיזית בחדר, אך אנחנו ממליצים על ביגוד נוח שיאפשר לכם הנאה מירבית. אין צורך להביא איתכם דבר, נדאג לכם להכל.

לא, המשחק לא מסוכן ואינו מפחיד. החדר מרושת מצלמות ואנחנו צופים בכם, שומעים אתכם ומוודאים שאין כל בעיה. כמו כן, בתדריך נעביר לכם הנחיות בטיחות ונסביר איך יוצאים מהחדר במידה ואתם לא מעוניינים להיות בו יותר מכל סיבה שהיא.

אנחנו בטוחים שתפתיעו את עצמכם ותצליחו מעבר למה שאתם משערים!
לאורך כל המשחק הצוות שלנו יצפה בכם במצלמות, יוודא שאתם על הדרך הנכונה, ואם תבקשו יתן לכם רמזים ויכוון אתכם להצלחה. המטרה שלנו היא שתהנו מחווית המשחק במלואה.

לא מצאתם תשובה? אנחנו נשמח לענות על כל שאלה!
צרו איתנו קשר כאן

התקשרו עכשיו
חדר בריחה, מגרש השדים, צופן הפיראטים, האלמנט החמישי

השאירו פרטים עכשיו וקבלו

15% הנחה לכל חדרי הבריחה שלנו

לקבלת ההטבה השאירו פרטים עכשיו

ההנחה שלנו תברח בעוד:

ימים
שעות
דקות
שניות
צופן הפיראטים, חדר בריחה בתל אביב